System ONE BI daje nowe możliwości w zakresie raportowania…

ONE BI to ciekawe rozwiązanie klasy BI, umożliwiające raportowanie, analizy danych, przygotowanie kokpitów menedżerskich i integrację danych.

ONE BI pozwala na zaciąganie danych nie tylko z procesów i dokumentów ale także z innych systemów w organizacji. ONE BI umożliwia tworzenie kostek OLAP, wielopoziomową analizę w zależności od potrzeb pracowników różnego szczebla oraz dostarczanie informacji zbiorczych na potrzeby kierownictwa. Moduł ONE BI stanie się częścią sytemu ONE po zakończeniu wdrożenia pilotażowego.

Platforma ONE pozwala na realizację procesów, zarządzanie dokumentami i kompleksowe raportowanie. Dzięki dodaniu modułu ONE BI, poszczególne komórki biznesu uzyskują dostęp do szerokiego wachlarza cennych informacji, począwszy od analiz sprzedaży i opłacalności poszczególnych klientów czy produktów, poprzez raportowanie na potrzeby HR i działów finansowych, aż do dostarczania informacji zbiorczych na potrzeby kierownictwa wyższego szczebla.

Planując projekt Workflow klienci zaczynają spoglądać szerzej na realizację procesów i zarządzanie dokumentami. W BeOne stawiamy na ciągły rozwój platformy ONE, szerokie możliwości integracji i wysokie kompetencje naszych konsultantów. Warto podkreślić, że oferujemy rozwiązania, a nie sprzedajemy licencji systemu.